• Chyba każdy wie, że postanowienia noworoczne to bujda, a te z rodzaju „zacznę od jutra” nigdy nie wychodzą, zwłaszcza jeśli chodzi o zmianę trybu życia. Ja, pewnego dnia jadąc rano do pracy, zobaczyłam reklamę trainer4you i pomyślałam - dziś jest świetny dzień, żeby wziąć się za siebie! Świetny dzień, żeby nadrobić wieloletnie zaniedbywanie kondycji! I jeszcze tego samego dnia umówiłam się z Asią na spotkanie :) Poznanie jej to najlepsze co mogło mnie spotkać!Dziś po 5 miesiącach treningów mogę powiedzieć z pełną odpowiedzialnością, że Asia zrobiła kawał dobrej roboty! Idealnie dopasowała trening do moich (na początku nikłych) możliwości. Była wyrozumiała i motywowała mnie, kiedy umierałam po 5 brzuszkach. Cierpliwie tłumaczyła, jakie mięśnie, jak i kiedy trenować. Nie dawała się zbyć, że nie dam rady, kiedy widziała, że zrobię jeszcze kilka powtórzeń. Dzięki jej treningom szybko zyskałam kondycję, zgubiłam klika zbędnych kilogramów i w końcu zrównałam mój wiek biologiczny z tym, który mam w dowodzie :) Jestem pełna podziwu dla Asi, która z dziewczynki, która jak diabeł święconej wody unikała wf-u i siłowni (gównie przez panów-pakerów) stworzyła osobę, która z radością idzie na kolejny trening, która uwierzyła w siebie, która dzięki jej motywacji osiągnęła zamierzone cele i wyznacza nowe :) Bo w miarę jedzenia apetyt rośnie, a skoro o jedzeniu już mowa, dzięki Asi zrozumiałam, że dieta to nie tylko miesiąc wyrzeczeń, ale konsekwentna zmiana nawyków żywieniowych, regularne i wartościowe posiłki.Za to wszystko WIELKIE dzięki dla Asi, którą gorąco polecam wszystkim, którzy szukają kompetentnego i skutecznego trenera osobistego!

  Ewelina Bąbiak Warszawa
 • Fakt, że pierwszy plan treningowy przygotował dla mnie Marcin był dziełem przypadku. Szybko przekonałem się, że lepiej trafić nie mogłem. Już od ponad roku pomaga mi dbać o moją sylwetkę. Wiem, że bez jego profesjonalnych porad na pewno nie udało by mi się osiągnąć takich efektów.

  Michał Bury Warszawa
 • 30 grudnia 2011 – wyglądam jak wypasiona szynka świąteczna i myślę sobie o nie!! Ruszam na siłownię. 2 styczeń 2012 – wchodzę do klubu, recepcja, szatnia, sala treningowa. Stoi Mruk z wyrzeźbionymi łapami i tatuażem. Oho to trener, pytam „przepraszam Pan jest tu Trenerem?” Mruk odpowiada „w czym mogę Pani pomóc?” Idziemy na bieżnię i tam się wsio zaczyna. Mruk staję się koordynatorem moich możliwości i zmian mojego ciała, samopoczucia, proponuje plan treningowy pod jego okiem i nadzorem. Prowadzi treningi zachęcając na więcej i więcej (ciśnie ile się da) ale przy tym wspiera nie tylko na siłowni dobrym słowem, wiedzą i pozytywna energia. Potrafi zatrzeć formę klient usługodawca, można się z nim poczuć jak z koleżanką kumplem albo kosmetyczką. Ucieka wstyd i brak tolerancji swojego ciała. Marcin jest profesjonalistą jakich mało i reprezentuję styl bycia dostosowujący się do każdej osoby która chce zrobić coś dla siebie. Pozdrawiam serdecznie i polecam treningi z Marcinem.

  Aga XXL niebawem … L Warszawa
 • Różnorodne ćwiczenia fizyczne dopasowane do sprawności i problemów zdrowotnych trenujących. Urozmaicone treningi rekreacyjno-wytrzymałościowe, które nigdy się nie znudzą,a wpływają korzystnie na naszą kondycję fizyczną i psychiczną. Jeśli w naszych treningach szukamy zróżnicowanych ćwiczeń, przyjaznej atmosfery oraz dobrego kontaktu z trenerem, to Marcin na pewno jest idealną osobą, która zadba o nasze zdrowie oraz samopoczucie!

  Aleksandra Walkiewicz Warszawa
 • Na treningi do Asi trafiłam dzięki siostrze. Jestem bardzo zadowolona. Zawsze profesjonalna, przygotowana, skupia się na kliencie i jego potrzebach, słucha, udziela rad, dba o bezpieczeństwo prowadzonych przez nią treningów. Treningi z Asią to czysta przyjemnośc i widoczne rezultaty. Ćwiczenie w domu wkońcu zaczeło sprawiac mi przyjemność a motywacje daje sam TRENER!

  Eliza Słonczewska Warszawa
 • Kilkumiesięczna współpraca, a właściwie praca Marcina ze mną przekonała mnie, że nawet po pięćdziesiątce i z poważnymi dolegliwościami z kręgosłupem, można zrobić wiele, aby czuć się dobrze, z przyjemnością uprawiać narciarstwo i turystykę pieszą, a nawet zacząć wyglądać trochę lepiej. Podejście Marcina do treningów jest podejściem do osoby a nie obiektu , w sposób rzeczowy, profesjonalny i bardzo indywidualny. Serdecznie polecam wszystkim Marcina, którzy chcą czuć, że są w dobrych rękach i osiągnąć z pozoru bardzo odległe cele.

  Tomasz Batorowicz Warszawa
 • Marcin jest doskonałym i wszechstronnym trenerem. Treningi, oraz ćwiczenia przez niego prowadzone cechują się dużym urozmaiceniem, każde z nich jest odpowiednio uzasadnione i wyjaśnione. Marcin dobiera treningi w zależności od potrzeb, wieku i stanu zdrowia ćwiczącego. Jest solidny i zawsze przygotowany do zajęć. Kontroluje poprawność ćwiczeń i czuwa by nie zrobić sobie krzywdy. Mimo dużego wysiłku i intensywności atmosfera ćwiczeń jest miła i przyjazna. Dobór ćwiczeń oraz ich rozmaitość powodują, że trening z Marcinem nie jest nudny ani monotonny. Efekty pracy wynagradzają trud i sprawiają, że z chęcią pojawiam się na treningach i czerpię radość z wykonywanych ćwiczeń. Bardzo polecam Marcina i zachęcam do korzystania z jego wiedzy i doświadczenia. Moim zdaniem dla chcących poprawić swoją kondycję nie ma nic lepszego niż trening z Marcinem.

  Wiesław Popławski-Niewiadomski Warszawa
 • Na pierwszym treningu z Marcinem zjawiłam się z mocnym postanowieniem poprawy mocno zaniedbanej kondycji, jak też z wieloma obawami, ponieważ już dawno temu obchodziłam 35 rocznicę 18 urodzin ...... Czekało mnie miłe zaskoczenie, już od samego początku potrafił stworzyć życzliwą, ale także mobilizującą do ćwiczeń atmosferę. Proponował różnorodne zadania, doskonale dobrane do moich potrzeb i możliwości, a jednocześnie urozmaicone i w dużej części możliwe do samodzielnego wykorzystania w domu. Dokładnie wyjaśniał sposób wykonania ćwiczeń, czuwał nad poprawnością ich wykonania, chętnie odpowiadał na wszystkie pytania i wątpliwości. Wszystkim, którzy chcą zadbać o swoją formę i znaleźć profesjonalne oparcie, mogę gorąco polecić treningi z Marcinem.

  Bożena Zakrzewska Warszawa
 • Ja także już jakiś czas temu obchodziłam 18-te urodziny. Do tego, żeby pójść na siłownię zmobilizowała mnie zadyszka, która mnie dopadła gdy usiłowałam podbiec do autobusu. Teraz, po roku treningów jestem zupełnie innym człowiekiem. Po pierwsze kondycja - wyruszyłam na pierwsze po wielu latach wakacje z plecakiem i dźwigałam cały swój dobytek na własnych plecach, po drugie waga - schudłam 8 kilo zupełnie nie stosując diety odchudzającej i po trzecie o czym zupełnie nie myślałam wcześniej - poprawiły mi się wyniki badań, cholesterol, cukier, ciśnienie - wszystko rewelacja. A najważniejsze jest to, że Marcin potrafił mnie do tego wszystkiego zmobilizować. Cały czas zadziwia mnie, że on mnie ciśnie a ja robię te wszystkie, ciężkie ćwiczenia i w dodatku to sprawia mi przyjemność. Bez Marcina nie udałoby mi się tego wszystkiego osiągnąć.

  Ania Nizioł Warszawa
 • Nie jest lekko ćwiczyć z Marcinem, o nie, bo zmusza do wysiłku. I... tak właśnie chciałam żeby było, bo tak ma być! Fajne w Marcinie jest to, że wymyśla trening bardzo indywidualnie: nie tylko do sylwetki i do wieku ale i do aktualnych możliwości - w danym dniu treningu. Jak już nie można - to nie ciśnie, ale jak widzi, że można, nie da się oszukać - to ciiiiiśnie. O to własnie chodzi, w treningu z Marcinem nie ma ściemy. Totalne zaangażowanie trenera=zaangażowanie obiektu. A obiekt, czyli ja, musi zrzucić tu i tam oraz ówdzie, no i nabrać kondycji, bo ma bliską zeru. Po miesiącu trenowania z Marcinem już widać efekty. Szczerze polecam.

  Aga Keller Warszawa
 • Jestem zachwycona Marcinem. Nie osiągnęłabym tego bez Jego pomocy. Jeśli ktoś chce zadbać o sylwetkę, kondycję, schudnąć gorąco polecam. Jest profesjonalnym, rzetelnym trenerem. Swoją pracę traktuje z pasją.

  Iza Lemańska Warszawa
 • Na siłownię trafiłam z postanowieniem zrzucenia kilku kilogramów wagi (chciałam osiągnąć sylwetkę sprzed ciąży). Poprosiłam o pomoc Marcina i to był ,,strzał w dziesiątkę”. Marcin zajął się moim treningiem w sposób profesjonalny i rzetelny. Ćwiczenia były dobrze zaplanowane. Zawsze wiedziałam w jakim celu je wykonuję. Już po kilku zajęciach widziałam efekty wspólnej pracy z Marcinem. Czas na każdych zajęciach był wykorzystany w sposób maksymalny. U Marcina nie było mowy o obijaniu się i unikaniu pracy. Dzisiaj, po 6 miesiącach wspólnej pracy z Marcinem osiągnęłam zamierzony cel. Schudłam 7 kg nie stosując żadnej diety! Mimo osiągniętego celu nadal zamierzam pracować z Marcinem nad swoją sylwetką. MARCIN JEST SUPER TRENEREM. POLECAM!

  Agata Andrzejewska Warszawa
 • Do Asi trafiłam przez przypadek, odpaliłam Internet i tak znalazłam swoją Trenerkę. Aby tylko takie pozytywne przypadki mnie spotykały;-) Asia jest zawsze uśmiechnięta, cierpliwa, solidna a co najważniejsze zawsze przygotowana do zajęć. Ćwiczenia są urozmaicone, stopień trudności zróżnicowany dopasowany do możliwości ćwiczącego. Jeśli chcesz schudnąć, poprawić kondycję, pokonać stres to gorąco polecam trenowanie z Asią!

  Beata Witnicka Warszawa
 • Do regularnego ćwiczenia na siłowni zawsze brakowało mi chęci i motywacji. Postanowiłem więc skorzystać z pomocy trenera personalnego, który nie tylko wprowadziłby mnie w tajniki ćwiczeń siłowych, ale jednocześnie był motywatorem do regularnego odwiedzania siłowni. Tak właśnie trafiłem do Marcina. Odpowiednio dobrane i zróżnicowane ćwiczenia. Świetna atmosfera na treningach. Dobór suplementacji i porady żywieniowe. Czyli wszystko, co jest potrzebne do osiągnięcia sukcesu w kształtowaniu sylwetki. To właśnie gwarantuje współpraca z Marcinem. Podchodzi On do swojej pracy z pasją i pełnym poświęceniem. Dzięki Niemu osiągnąłem swoje pierwsze cele treningowe i nie brakuje mi motywacji żeby osiągać kolejne.

  Marcin Gałka Warszawa
 • Od blisko roku mam okazję ćwiczyć pod okiem Marcina. W moim odczuciu różnica pomiędzy pracą nad sobą z trenerem a "chodzeniem na siłownię" leży w wielu obszarach: większej mobilizacji, determinacji, wytrwałości, przykładania się do jakości ćwiczeń. W konsekwencji, po kilku miesiącach zmianę sylwetki, poruszania się, sprawności dostrzegają wszyscy w otoczeniu, a przede wszystkim ja sam czuję się nie tylko o niebo sprawniejszy fizycznie, ale również mocniejszy psychicznie. Nie na darmo jest takie polskie powiedzenie: "w zdrowym ciele - zdrowy duch !"

  Andrzej Święch Warszawa
 • Jestem typem, który całą podstawówkę, liceum i studia uchylał się od wszelkich form sportu. Bo to udręka, a już machanie nogą albo ręką na siłowni to udręka najwyższego stopnia, bo nie dość że boli to jeszcze się nudzi. Parę miesięcy temu uznałam jednak, że coś robić trzeba. I tak oto trafiłam do Marcina. Przypadkiem. Nie oszukuję nikogo. Ćwiczenia nigdy nie polubię! Ale Marcin potrafi mnie zmobilizować i sprawić, że ta godzina w tygodniu nie jest aż taką gehenną. Marcin jest bardzo profesjonalny.Do tego jest prawdziwym pasjonatem. Dopasowuje trening do indywidualnych potrzeb. Choć trenuję z Marcinem zaledwie od kilku miesięcy i to nie zawsze regularnie, widzę wymierne efekty tej pracy. Słowem trener godny polecenia.

  Natalia Sobczak Warszawa
 • Do Asi trafiłam przez zupełny przypadek. Pewnego wieczoru postanowiłam, że czas najwyższy coś dobrego ze sobą zrobić. Dwie ciąże, siedząca praca, stała gonitwa dnia codziennego – cóż czas najwyższy to zmienić. Tak więc odpaliłam Internet i tak znalazłam swoją Trenerkę. Asia na każdym treningu jest pogodna, uśmiechnięta, cierpliwa, zawsze przygotowana do zajęć, a co najważniejsze zawsze potrafi zmotywować do pracy. Za każdym razem ćwiczenia są zróżnicowane a stopień trudności jest dopasowany do moich możliwości. Ja jestem na początku mojej drogi ale wiem, że z pomocą Asi na pewno uda mi się stracić zbędne kilogramy i poprawić kondycję. Gorąco polecam treningi z Asią!!!

  Małgosia Nowak Warszawa
 • Do Marcina trafiłam z polecenia koleżanki. Muszę przyznać, że na początku nie byłam przekonana czy to dobry pomysł zapisać się na trening indywidualny. Jednakże okazało się, że to strzał w dziesiątkę. W 3 miesiące schudłam prawie 10 kg. Jednakże to nie kilogramy a zmiana sylwetki były najważniejsze i najbardziej widoczne. Jeśli więc jeszcze zastanawiacie się czy warto spróbować, to nie czekajcie tylko zapiszcie się już dziś. Gorąco polecam !!!

  Sylwia Dybała Warszawa
 • Jeżeli szukasz trenera, który skutecznie pomoże zrzucić Ci zbędne kilogramy i utrzymać dobrą formę w miłym towarzystwie, to zgłoś się do Marcina. Treningi prowadzone przez Marcina zapewnią Ci super sylwetkę i świetne samopoczucie! Pozdrawiam i gorąco polecam!!

  Asia Marciniak Warszawa
 • Trening z Marcinem zapewnia dobry humor i zastrzyk energii na cały dzień. Marcin proponuje ćwiczenia, które dają poczucie, że dba się o sylwetkę i robi coś dobrego dla zdrowia. Marcin bardzo dba o bezpieczeństwo swoich podopiecznych. Bardzo polecam!

  Kasia Kopczewska Warszawa
 • Bardzo długo zwlekałam, żeby pójść na siłownię i coś zrobić ze swoją WIELKĄ..... nadwagą. Pana Marcina poleciła mi koleżanka i.......to był naprawdę STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ. Ten trener jest profesjonalistą w każdym calu i co najważniejsze NIE ODPUSZCZA. Chodzę dwa miesiące na siłownię i schudłam 15 kg. Czy może być lepsza rekomendacja? Teraz jestem pewna, że z Jego pomocą zgubię jeszcze 30 kg (bo taki jest mój cel!!!!!). Wierzcie mi nie jestem już najmłodsza, ale sama nie mogę do tej pory uwierzyć, jak skuteczny może okazać się taki trening prowadzony pod okiem Fachowca. Jeżeli nie lubicie ćwiczyć (tak jak ja), ale chcecie schudnąć albo poprawić kondycję to naprawdę zapraszam tylko do Marcina!!! This is the BEST trainer4you.

  Agnieszka Woźniak Warszawa
 • Chciałam napisać o swoich doświadczeniach treningowych z Asią. Ćwiczę pod jej czujnym okiem już prawie dwa miesiące. Co najważniejsze wysiłek jest bardzo męczący, na siłowni i po czuję jak każdy mój mięsień pracuje (zazwyczaj nie miałam pojęcia, że takie mięśnie w ogóle mam). W trakcie zastanawiam się czy aby dam radę wsiąść w auto, wrócić do domu. Gdy mi się to jednak udaje czuję ogromną satysfakcję i radość. Później nad każdym ciasteczkiem przypominam sobie to uczucie i zastanawiam się czy aby warto je teraz zjadać :) Jest to ogromny plus treningów. Zresztą jakoś udaje mi się przetrwać te mordercze treningi , myślę, że głownie dzięki niesamowitej osobowości Asi. Po pierwsze jest bardzo sympatyczna, optymistycznie nastawiona do świata. Przy ćwiczeniach można ciekawie pogadać, w związku z czym czas leci znacznie szybciej. Po drugie na każdym treningu mam inne ćwiczenia co powoduje, że spotkania są bardzo ciekawe i nie nudzą się tak jak zajęcia fitness w klubach. I po trzecie Asia potrafi świetnie zmotywować do regularnych ćwiczeń. Gdybym miała ćwiczyć sama to zapewne skończyło by się to tak jak zawsze, czyli na kupnie karnetu na siłownię i jednej wizycie, potem pół roku przerwy i znowu nowy karnet i jedna wizyta. Za to, że tak nie jest serdecznie dziękuję Asi :) Aha i za to, że czuję się lżej i mniej się męczę przy wykonywaniu codziennych czynności. A czasem po dwóch dniach przerwy czuję nawet, że czegoś mi brakuje :)

  Alicja Gleinert Warszawa
 • Nie sądziłam, że trening może być tak "przyjemny" :) Moja instruktorka Asia, motywuje mnie do ciężkiej pracy, zawsze przychodzi przygotowana na zajęcia, z rozplanowanym treningiem dopasowanym do moich możliwości i tego co chce osiągnąć. Potrafi mnie zmotywować, co w rezultacie daje efekty !! Każdy trening jest inny, z wykorzystaniem rożnych przyrządów, tak żeby każde mięśnie mogą pracować. Jestem pod wrażeniem jej podejścia do swojej pracy, widać że jest to jej pasja, zawsze przychodzi uśmiechnięta i posiada wielką wiedzę którą chętnie się dzieli. POLECAM !! I nie mogę się doczekać kolejnego treningu !! Dziwne to troszkę jak dla mnie, bo przeważnie chodziłam na siłownie troszkę z musu, teraz na prawdę to się zmienia. DZIĘKUJĘ :))

  Aleksandra Grabska Warszawa
 • Marcin to profesjonalista którego mogę polecić w 100%. Ćwiczenia z Marcinem polecam szczególnie osobom:-chcącym osiągnąć konkretne cele (np. płaski brzuch wysmuklenie ud, zrzucenie wagi, budowa masy mięśniowej) w efektywny i skuteczny sposób - profesjonalnego podejścia do treningów-niezliczoną ilość różnych ćwiczeń nie pozwalających na nudę. Szczerze mówiąc już tak się przyzwyczaiłam do ćwiczeń z Marcinem, że nie wyobrażam sobie bym mogła zamienić treningi indywidualne na zajęcia fitness na które wcześniej regularnie chodziłam. Gorąco polecam !

  Ela Więckowska Warszawa
 • Do Marcina trafiłam zupełnie przypadkowo - gdy przyszłam spytać o treningi podszedł i zaproponował ćwiczenia niemal od następnego dnia. No i się zaczęło! Moja jedyna forma aktywności fizycznej to było do niedawna bieganie ...po galeriach handlowych, a ćwiczenia wysiłkowe miałam tylko przy szorowaniu wanny :-). Ostatni tzw. w-f miałam na studiach, ale to było w czasach, gdy po ziemi chodziły dinozaury. Marcin konsekwentnie i uparcie pracuje nad moją wciąż nie najlepszą kondycją i choć to dopiero (lub aż) dwa miesiące, dostrzegam ogromną różnicę - chodzę inaczej, ruszam się żwawiej, brzuszek - opornie, ale znika. Marcin spowodował, że polubiłam ćwiczenia i oprócz niezwykle fachowej pomocy i pracy, którą wkłada, żeby zrewitalizować każdy kawałek mojego ciała, za to chyba jestem mu najbardziej wdzięczna. Tęsknię za wysiłkiem i treningami! A do tego zaraża optymizmem, jest zawsze uśmiechnięty, motywuje do wysiłku dokładnie tak, jak trzeba - nigdy nie krytykuje, ale też nie słodzi. Pełen profesjonalizm. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie do niego i polecam go wszystkim jeszcze niezdecydowanym na rozpoczęcie ćwiczeń - to wybór najlepszy z możliwych. A pracodawcy gratuluję takiego pracownika. Skarb!

  Aleksandra Gemza Warszawa
 • Do Marcina trafiłam z polecenia koleżanki, więc z góry wiedziałam, że mogę oczekiwać profesjonalnych ćwiczeń w miłej atmosferze. Nie przypuszczałam jednak, że od takich treningów można się uzależnić! Marcin świetnie dopasowuje ćwiczenia do możliwości fizycznych danego dnia, ale też zwiększa ich intensywność wraz z upływem czasu spędzonego na siłowni. Nie zdawałam sobie sprawy, iż można wykonać tyle ciekawych ćwiczeń bez używania siłowych sprzętów... A moje ulubione to te z deskorolką :) Było mi przykro, gdy musiałam czasem trening odwołać, nie mogłam się doczekać następnego...Dzięki Marcinowi poprawiłam kondycję i sylwetkę i szczerze polecam treningi z tym trenerem!

  Kasia Kryda Warszawa
 • Marcin to profesjonalista w każdym calu. Zawsze w dobrym humorze, rzetelnie przygotowany do pracy nad (i ze) swoim podopiecznym. Służy radą, odpowie na każde pytanie, podrzuci pomysł na obiad. Cieszę się, że mogę ćwiczyć z Marcinem i polecam treningi z nim wszystkim niezdecydowanym!!!

  Ania Stefaniuk Warszawa
 • Asię znalazłam przez internet. Bardzo potrzebowałam ćwiczeń, ale nie bardzo wiedziałam, jak się do tego zabrać. Bez Asi pewnie nie ruszyłabym z miejsca. Spotykamy się raz w tygodniu - Asia przygotowuje program treningu, potem do kolejnego spotkania ćwiczę sama wg przesłanej instrukcji. Pierwsze efekty widać było dość szybko, co bardzo wzmocniło moją motywację. Gdy mam wątpliwości czy inne dodatkowe pytania, zawsze mogę liczyć na kontakt mailowy. Dzięki Asi już po kilku tygodniach lepiej wyglądam i lepiej się czuję, a w planach mam dalsze postępy:-) Każdemu, kto chce schudnąć i /lub poprawić kondycję, szczerze polecam treningi z Asią!

  Ewa Maria Warszawa
 • Zdecydowałam się na ćwiczenia z trenerem indywidualnym trochę za namową koleżanki a trochę z braku mobilizacji samej siebie. Na pierwszym spotkaniu musiałam powiedzieć " po co przyszłam, co jest moim celem". Póki co celu założonego w kg jeszcze nie osiągnełam ale zyskałam zdecydowanie więcej - chęć do ćwiczeń, mobilizację do ruchu a to wszystko w bardzo miłej atmosferze. Marcin wyprowadził mnie z błędu ze mój cel osiągnę po 2 miesiącach, wydawało mi się to demobilizujące ale doceniam jego szczerość i wsparcie w osiąganiu celu krok po kroczku. Polecam treningi z Marcinem zwłaszcza ludziom z mała samodyscyplina. Spotkania z Marcinem na siłowni to bardzo miło i pracowicie spędzony czas, bardzo dobry początek dnia.

  Jula Księżycka Warszawa
 • I have been training with Asia for a period of 8 weeks now, and have achieved some satisfying results. I have gained a rapid increase in strength and fitness, as well as a definite improvement in body shape. My energy has increased substantially, and with this, a reduction in stress levels.I am impressed, not only with these exceptional results, but also with the relatively short amount of time in which they were achieved. Asia has given me a great deal of support during this time and I would have no hesitation to recommend her to any prospective clients who is looking to improve their health and fitness. Thanks again :-)

  Tomasz Krasiński Warszawa
 • Trenuję z Asią już rok. Jestem bardzo zadowolona z efektów i z samych trenigów! Poleciłam Asię mojej siostrze, która również z nią ćwiczy i jest równie zadowolona. Asia jest prawdziwą profesjonalistką, potrafi odpowiedzieć na najtrudniejsze a czasami najgłupsze pytania :) ! W dodatku jest bardzo miłą i pomocną osobą. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie trwała wiele wiele lat!

  Julita Słonczewska Warszawa
 • Witam, przeczytałam wszystkie opinie o Marcinie i muszę przyznać, że ciężko byłoby mi napisać coś nowego. Rzeczywiście praca z trenerem jest wyzwaniem, ze względu na pokonanie ludzkich słabości...wszyscy je znamy :-) Jednakże ze swojego punktu widzenia bardzo doceniam pracę i wiedzę Marcina. Przede wszystkim jednak, podziwiam za chęć ciągłego rozwoju i poszukiwań nowych rozwiązań, które pomogą jego podopiecznym. Wszystkim osobom mającym problemy z przewlekłymi bólami kręgosłupa, nadwagą, brakiem energii, polecam trening z Marcinem.

  Oliwia Głogowska Warszawa
 • Po urodzeniu dziecka byłam wrakiem człowieka, bez siły, bez energii i cała obolała. Jedyne co wiedziałam to to, że muszę wziąć się za siebie. Znalazłam stronę Trainerforyou.pl i już po pierwszych zajęciach z Marcinem wiedziałam, że będzie dobrze. Od tego czasu minęło 7 miesięcy, a ja (w co szczerze nie wierzyłam) ćwiczę nadal i o dziwo (w to jeszcze bardziej nie wierzyłam) lubię to. Marcin jest najlepszym motywatorem, katem, dziecko- i pso-zabwiaczem. Ma wiele umiejętności i pewnie dlatego jest świetnym i profesjonalnym trenerem :)

  Ola Naborczyk Warszawa
 • Do Marcina trafiłem po ok roku tradycyjnego treningu siłowego z instruktorem. Gdy powiedział mi że oddycham przeponą tylko do przodu, a nie na boki, czy w tył to popukałem się w głowę - ta i co jeszcze... Ale, że skoro już płacę to posłuchałem i przez cały tydzień robiłem ćwiczenia oddechowe w domu. Jakie było moje zdziwienie jak tydzień później okazało się, że mogę biec o 2 km/h szybciej bez zadyszki! Takiego postępu nie zrobiłem nawet jak biegałem regularnie przez 3 miesiące z rzędu! Trening z Marcinem obfituje w tego typu zaskoczenia. Biorę 140 kg w martwym ciągu a przysiadu na jednej nodze to nie dam rady, na klatkę 100 a wystarczy 10 perfidnych pompek i już mnie nie ma. Albo, że trzeba rozbijać mięśnie na udach żeby więcej wziąć w przysiadzie ze sztangą. Praca z Marcinem z pewnością różni od tej z osiedlowym trenerem, który wie że na biceps jest najlepszy kurczak, a na siłę ryż. To jest świadomy i zaplanowany postęp w konkretnym kierunku, jaki sobie ustalicie i niezależnie czy jest to siła, masa, czy trening funkcjonalny (w moim przypadku) możecie być pewni, że Marcin ma i wiedzę i umiejętności aby dostosować trening do waszych wymagań.

  Łukasz Konotopski Warszawa
 • Z Marcinem trenuję prawie od 1.5 roku, zaczynając treningi zakomunikowałam, że nikt i nic nie jest w stanie zmusić mnie do biegania, ponieważ nie cierpię takiej formy wysiłku. Od kilku miesięcy pod czujnym okiem Marcina robię treningi biegowe:-) Wagowo zmiany są niewielkie, ale to już kwestia mojej słabej silnej woli;-) Natomiast kondycja, wydolność, postawa, sylwetka znacząco się poprawiły. Pływanie nie wiąże się już z zadyszką i trzęsącymi się nogami po wyjściu z basenu, a jest dla mnie czystą przyjemnością. Po squashu mogę bez problemu chodzić i nie brakuje mi oddechu po 10 minutach gry:-) Treningi są urozmaicone, nie nudzę się, a zakwasy po każdym treningu miewam w innych partiach ciała. Polecam Marcina każdemu, kto chciałby popracować nad sobą, swoim ciałem i kondycją:-)

  Paulina Górak Warszawa
 • Postanowiłam zacząć ćwiczyć z trenerem ze względu na obawy o własny stan zdrowia. Jestem osobą nieprzeciętnie nieskoordynowaną. Jeżeli w tłumie 100 osób przewróci się jedna ( na prostej drodze ), to na pewno będę ja. Odkąd pamiętam, jakakolwiek forma aktywności fizycznej przyprawiała mnie o mdłości. Trening z Marcinem trwa już 5 miesiąc, widzę diametralne zmiany w wyglądzie, przede wszystkim kondycji i podejściu do ćwiczeń. Marcin zawsze tłumaczy, dlaczego właśnie takie ćwiczenie robimy i dlaczego we właśnie taki sposób należy je wykonywać. Większość z nich spokojnie można wykonywać w domu. Trener wymagający i w czasie treningu mam ochotę pobić go przynajmniej 4 razy, ale jak najbardziej na plus, bo przecież o to chodzi. Serdecznie i szczerze polecam!

  Augustyna Godleś Warszawa
 • To już prawie rok... Z uśmiechniętym trenerem u boku i w miłej atmosferze, zmuszam swoje ciało do posłuszeństwa.Nie odmawia mi... I chyba czerpie z tego masochistyczną przyjemność :-) Zawdzięczam to Marcinowi, który za każdym razem serwuje mojemu ciału inny zestaw ćwiczeń. Zero rutyny i nudy, 100% inwencji i oryginalności! Profesjonalny, niebanalny, inteligentny, sensowny i przejrzysty trening. Jedyna dopuszczana przeze mnie forma męczenia. Nikt inny poza Marcinem nie byłby w stanie zmobilizować mnie do tak trudnej pracy fizycznej. Rezultatem jest odmieniona sylwetka, zadowolona domowa waga, poczucie atrakcyjnej kobiecości, brak zadyszki po wejściu na 6 piętro, szczęśliwy kręgosłup, który wreszcie może odetchnąć pełną piersią i zapomnieć o bólu. Treningi z Marcinem dają mi pełną satysfakcję z siebie, niesamowitego powera do życia i wiarę, że można wyglądać atrakcyjnie i czuć się zdrowo i energicznie niezależnie od wieku. Polecam treningi z Marcinem każdemu, kto chce o siebie zadbać. Profesjonalnie, skutecznie i niesamowicie sympatycznie!

  Małgosia Warszawa
 • Treningi z Marcinem to czysta przyjemność. Ćwiczenia są świetnie dopasowane do poziomu osoby ćwiczącej, zero nudy, na każdym treningu coś nowego, dodatkowo świetna atmosfera sprawia, że nawet się nie zauważa kiedy mija czas. Co najważniejsze, że są widoczne efekty - nie tylko lepsza kondycja, lepsza postawa, ale i lepszy humor. Gorąco polecam treningi z Marcinem każdemu kto chce zadbać o własne ciało i zdrowie.

  Iza Petrus Warszawa
 • Przy kolejnej próbie wzięcia się za siebie trafiłam na siłownię, gdzie wykupiłam pakiet treningów personalnych. Zupełnie przypadkowo trafiłam do Marcina. Nie lubię sportu, więc wiele nie oczekiwałam, ale teraz mogę już spokojnie polecić treningi każdemu- nie są nudne, za każdym razem pojawiają się nowe ćwiczenia, już po paru tygodniach widać pierwsze efekty (chociażby ustąpienie bólu pleców, który męczył mnie przez pół życia). Przyznam, że sport wciąż nie jest moim ulubionym zajęciem, ale teraz mam lepszą motywację i powoli zmieniam nastawienie. Naprawdę polecam! (a mam porównanie- miałam wcześniej innego trenera personalnego)

  Agnieszka Jasińska Warszawa
 • TYRAN ;-)RZETELNY ENERGICZNY NOWATORSKI ENTUZJASTYCZNY= REZULTAT GWARANTOWANY!!!!!!!!!!!!! oto cały Marcin;-) Cieszę się, że poddałam się jego torturom ale żałuję, że tak późno. Efekty widoczne już po kilku treningach!! Gorąco POLECAM treningi indywidualne z Marcinem!!

  Kasia Bednarz Warszawa
 • Moje poranne spotkania z Asią to intensywne treningi, zbliżanie się do celu krok po kroku i po prostu frajda. Asia cierpliwie odpowiadała na moje naiwne i dociekliwe pytania, dostosowywała ćwiczenia do mojej formy, radziła, jak mam sobie radzić w wielu trudnych sytuacjach. Nauczyłam się od niej naprawdę dużo, jej zestaw ćwiczeń i dietę zamierzam stosować bardzo długo. Po treningach z Asią jestem silniejsza, mam znacznie więcej energii i wiarę, że mogę całkowicie zmienić swoje ciało. Nigdy nie spędziłam czasu w fitness clubie równie efektywnie i nigdy się tyle nie śmiałam podczas morderczego wysiłku! Asia to trenerka umiejąca zmotywować swoich podopiecznych, nieustannie szkoląca się profesjonalistka, niezła psycholog, a do tego… miła znajoma.

  Anna Bugajska Warszawa
 • o Marcina Przysiwka trafiłam nieprzypadkowo. Wręcz przeciwnie, to wynik dokonanej przez mojego kolegę obserwacji pracy różnych trenerów personalnych z ich klientami pod kątem wyboru osoby odpowiedniej dla mnie. Dla mnie tzn. m.in. 30-kilkuletniej kobiety cierpiącej z powodu kurczowych, kłujących bólów brzucha, uczucia pełności (ZJD), osoby podchodzącej do siebie z nadmierną pobłażliwością, której często brak odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań. Dziś po niemal roku wspólnej pracy z Marcinem mogę z pełnym przekonanie powiedzieć, że to był bardzo dobry wybór. Marcinowi jestem wdzięczna przede wszystkim za to, że dzięki swojemu profesjonalizowi oraz osobowości potrafił zmotywować mnie do codziennych, samodzielnych ćwiczeń w domu, po których moje dolegliwości praktycznie ustają. Nie lubię siłowni, ale zajęcia z Marcinem to jedna z najlepszych rzeczy jakie dla siebie robię. To ciągła mobilizacja do dbania o własne zdrowie a dzięki temu do bycia dla siebie coraz lepszą. Dziękuję Marcinie.

  Sylwia Warszawa
 • Pan Marcin Przysiwek w pracy trenera łączy kilka bardzo cennych umiejętności – zapewnia świetne merytoryczne wsparcie, uważnie słucha i odpowiada na potrzeby klienta i tworzy bardzo przyjazną atmosferę. Każdy trening z Panem Marcinem jest wyraźnie przemyślany i zaplanowany, ćwiczenia urozmaicone i dostosowane do możliwości ćwiczącego. Dokładnie na tyle, żeby za każdym razem pójść o kroczek dalej. Szczerze polecam treningi indywidualne z Panem Marcinem!

  Joanna Kot Warszawa
 • Styczeń 2014. Noworoczne postanowienie (składane co roku J): „codziennie znajdę chwilę dla siebie i pozbędę się kilkunastu zbędnych kilogramów, będę czuć się i wyglądać dobrze”. Robię krok do przodu i kupuję karnet na siłownię. Przez miesiąc trochę biegam, ćwiczę – rezultat 1,5 kg mniej. Czuję, że sama nie dam rady. Robię drugi krok i pytam o treningi indywidualne, oczekuję, że ktoś mi podpowie co i jak ćwiczyć, by osiągnąć mój cel. Na maila odpowiada Marcin, proponuje spotkanie, pakiet treningów. Na pierwszym treningu ustalamy mój cel i plan działania. Marcin precyzyjnie określa moje możliwości tak by każde ćwiczenie było jak najbardziej efektywne, prawidłowo wykonane i bezpieczne. Zaczynają pracować mięśnie o których dawno zapomniałam że w ogóle istnieją. Ćwiczenia, które zaproponował mi Marcin są tak dobrane bym przy nawale pracy, domowych obowiązków, dwójce małych dzieci, mogła wykonywać zarówno na siłowni jak i w domu. Już po pierwszym treningu zmienia się moje nastawienie, codziennie znajduję chwilę tylko dla siebie a ćwiczenia i bieganie stają się nieodłącznym elementem dnia, ale to nie kara czy obowiązek, to chwila przyjemności i nagroda, której nie mogę się doczekać wstając rano z łóżka. Po 2 miesiącach i kilku treningach z Marcinem mam ponad 8 kg mniej, poprawiła mi się kondycja i bez wstydu mogę spojrzeć w lustro. Wiem, że jestem na dobrej drodze, i że spotkanie z trenerem indywidualnym było najlepszą rzeczą jaką mogłam dla siebie zrobić, i mogę tylko żałować, że nie spotkałam Marcina wcześniej.

  Alicja Kaczmarska Warszawa